Dzień postaci z bajki

Dzień postaci z bajki/filmu/książki, czyli kim będę w przyszłości.
I już wszystko jasne. W poniedziałek 13 listopada, w szkole pojawiły się postacie od Disneya, Marvela, Andersena i Konopnickiej (parytety). Co wiemy o przebierańcach ? Co z nich wyrośnie ?

Wszystko wskazuje że dziewczyny będą księżniczkami, niepracującymi, utrzymywanymi przez rodzinę (królewską), część będzie wróżkami, więc wszystko wyczaruje sobie sama, a jeszcze inne (Czerwone Kapturki) będą pomagać babci i odziedziczą jej chatkę. Minionki czyli wieczni podróżnicy pogrążeni w depresji.

Chłopaki – tu było większe zróżnicowanie. Część niestety będzie potworami (bez komentarza). Ninja (praca nocna, z doskoku), Kowboj (przemysł spożywczy), tajni agenci (niby pracują, ale nikt nie wie gdzie i czy na pewno) Kudłaty ze Scooby-Doo (przewozy zwierząt i ludzi furgonetką).

A może to wszystko co tu napisane, to opowieści z mchu i paproci i nic się nie sprawdzi. :-)