Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września przypadł Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Nasza społeczność szkolna pamiętając o wydarzeniu, z przyjemnością włączyła się w tę inicjatywę.

Z tej okazji starsi uczniowie czytali młodszym kolegom i koleżankom. W akcji wzięli udział zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i Dyrekcja szkoły. Nauczyciele czytali uczniom z klas 4-8. Natomiast dzieci z klas młodszych miały okazję wysłuchać fragmentów z książek takich jak "Akademia Pana Kleksa" i "Detektyw Pozytywka", czytanych przez starszych uczniów z klas 4-8.

Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowiadań czytanych przez uczniów z klas drugich i trzecich. To wydarzenie stało się znakomitą okazją do promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji.