Mistrzostwa Kielc w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2009/2010.

W tym roku szkolnym do udziału w Mistrzostwach Kielc w Piłce Nożnej Chłopców zgłosiło się piętnaście   kieleckich szkół podstawowych. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być gospodarzami jednego z turniejów kwalifikacyjnych rozgrywanych systemem „ każdy z każdym”.

W piątek – 27.10.27r.  nasi uczniowie zmierzyli się z drużynami z SP nr 7, SP nr 15 oraz SP nr 32.

Naszą szkołę reprezentowali: Filipek Adrian, Harkavko Arthem, Jędraszek Daniel, Nowak Nikodem, Stachura Jakub, Stępień Mateusz, Gonciarz Jan, Łankiewicz Eryk, Budnicki Ksawery, Kowalski Adam.

Turniej pokazał jaki potencjał drzemie w młodych piłkarzach ( wreszcie jest konkurencja dla Roberta Lewandowskiego J ). Mimo rekordowej liczby zdobytych bramek ( 13), nie udało nam się wyjść z grupy.  Zdobywcy  bramek: Daniel Jędraszek – 5,Jakub Stachera – 4,Nowak Nikodem – 2,Janek Gonciarz – 2.Dziękujemy chłopcom za piękną i zgodną z zasadami „fair play” walkę i życzymy sukcesów, oczywiście w kadrze narodowej J. Na uwagę zasługuje także doping. Nikt nie ma takich kibiców jak nasza szkoła. Dziękujemy.