Wybory 2023

W czwartek 28 września odbyły się długo wyczekiwane wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczennice i uczniowie klas: 8 a, 7 a i 7 b przeprowadzili bardzo sprawnie kampanię profrekwencyjną zachęcając do udziału w wyborach, pokazując jak prawidłowo zagłosować, oraz elekcję kandydatów.

Wydarzenie okazało się być sukcesem. Na 233 uprawnionych, zagłosowało 184, głosów nieważnych 0. Frekwencja wyniosła 78,97 %

W Samorządzie Uczniowskim prawomocnie zasiedli:

1. Hanna Dudek (7a) – przewodnicząca

2. Aleksander Wesołowski (8a) – zastępca

a w Radzie Mędrców:

1. Agata Biernat (7a)

2. Marta Łukawska (7a)

3. Maja Snochowska (7b)

Czyli żaden głos się nie zmarnował. Niestety nie można tego powiedzieć o fotorelacji. Pewien Adrian z 8a miał zrobić zdjęcia, ale zapomniał, więc za karę poniżej zamieszczamy jego portret: „13 twarzy Adriana” i zdjęcie nowo-wybranych samorządowców.