Mistrzostwa Kielc w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

W poniedziałek 25.09.23r. chłopcy w składzie: Awuah Pedro, Białuch Maciej, Filipek Adrian, Gil Mateusz, Gonciarz Jan, Huber Piotr, Jędraszek Daniel, Karbowniak Wiktor, Kudła Kacper, Pocheć Leon, Stępień Mateusz, Szewczyk Ignacy, Wojcieszek Roman, Wójcik Michał  oraz w środę 27.09.23r. dziewczynki w składzie: Amanda Czapka, Aleksandra Radomska, Natalia Niebudek, Hanna Kamińska, Zuzanna Nawara, Aleksandra Pakaszewska, Agata Biernat, Hanna Dudek, Izabela Kiepas reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Kielc w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Nasi uczniowie rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z kieleckich szkół podstawowych. Mieli do przebiegnięcia dystans 800 metrów w lesie, gdzie bieg jest naturalnie utrudniony przez przyrodę. Bieg odbył się na Stadionie Leśnym. Mimo sprzyjających warunków pogodowych i niesamowitej walki nie udało nam się stanąć na podium. Uczennica klasy 4a – Amanda Czapka zajęła V miejsce a Zuzanna Nawara z klasy 5c – X. Wszystkim biegaczom gratulujemy.