Dzień Rodziny kl. 1-3

31 maja w naszej szkole odbył się pokaz mody ekologicznej, który został zorganizowany w ramach obchodów Dnia Rodziny. Uczniowie wraz ze swoimi bliskimi licznie przybyli na wydarzenie.

Ideą przedsięwzięcia było przygotowanie strojów z dowolnych surowców, przeznaczonych do recyklingu. Jak widać na załączonych zdjęciach wyobraźnia dzieci i rodziców nie zna granic, a stworzone i zaprezentowane stroje były bardzo kreatywne. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również pięknych życzeń - ukrytych w piosenkach i upominkach dla rodziców. Po zakończonym pokazie wszystkie rodziny udały się do sal, w których powstawały plakaty, przedstawiające ekologiczny sposób na wspólne spędzanie czasu.

Dziękujemy wszystkim za udział !