Mistrzostwa Kielc w Trójboju LA

W piątek 19.05.23 r. dziewczynki w składzie: Czyżyk Liliana, Kamińska Hanna, Kruszczak Maria, Nawara Zuzanna, Skowron Amelia, Szymkiewicz Justyna oraz chłopcy w składzie: Adach Wiktor, Gwizd Wiktor, Karbowniak Wiktor, Kukla- Chelikov Xavier, Sekrecki Mikołaj, Szewczyk Ignacy reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Kielc w Trójboju LA Dziewcząt i Chłopców rocznik 2012 i młodsi.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza przyciągnęła uczniów z 20 kieleckich szkół. Rywalizowaliśmy w trzech konkurencjach: biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową oraz  skoku w dal. Dobre wyniki i  ustanowione nowe rekordy niestety nie zagwarantowały nam medalowych miejsc. Młodzi sportowcy zapowiedzieli walkę o podium w przyszłym sezonie.