Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły po ciężkich zmaganiach w pierwszych etapach, dostało się do finałowego etapu konkursów przedmiotowych. To Zuzia Swatek kl 8a z chemii oraz Jasiu Ziętek kl 8c z biologii.

Oboje pod okiem nauczycieli-opiekunów solidnie przygotowywali się do testów. Mają różne zainteresowania, ale okazuje się, że z biologii i z chemii wiedzę mają największą. Serdecznie GRATULUJEMY sukcesu!.

Przedmiotowe konkursy o zasięgu wojewódzkim organizowane są przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach i cieszą się wśród młodzieży dużym zainteresowaniem, gdyż nagroda za sukces nie jest mała. Laureat dowolnego konkursu przyjmowany jest do szkoły średniej poza kolejnością, a finalista otrzymuje przy rekrutacji dodatkowe punkty.

Finałowe etapy już w marcu. Trzymamy mocno kciuki!!!