II miejsce reprezentacji szkoły w wieloboju LA

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 31 od stycznia 2016 roku do kwietnia 2016 uczęszczała na Halowe Mistrzostwa Kielc Wieloboju LA zorganizowane przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny i Urząd Miasta Kielce.

Reprezentacja w składzie:

Iga Salus, Oliwia Paluch, Anthoni Siwiec, Rafał Salus, Olga Koszara, Zuzanna Strzelecka, Aleksander Wójcik, Jakub Wójcik, Mikołaj Susło, Marcin Żymiańczyk, Bartłomiej Robak, Amelia Kupis, Zuzanna Chudzicka, Aleksandra Strząbała, Jakub Grzybowski, Filip Gaweł, Kacper Kulczycki.

Uczniowie startowali w czterech konkurencjach będących całością wieloboju LA, aby walczyć o końcowy finał musieli uczestniczyć w minimum czterech zawodach. Końcowy wynik to suma punktów zdobytych we wszystkich konkurencjach w pięciu najlepszych wielobojach.

Wszyscy uczniowie podjęli trud rywalizacji z innymi kieleckimi szkołami. Do finału mistrzostw lekkoatletycznych dostało się 16 reprezentantów naszej szkoły. Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w rywalizacji kieleckich Szkół Podstawowych. Indywidualnie uczniowie zgarnęli wiele wyróżnień w każdej konkurencji. Finał trwał bardzo długo, wróciliśmy zmęczeni ale z nagrodami, wyróżnieniami, statuetkami i pucharem za II miejsce. Młodzież już zapowiedziała swój udział i walkę w zawodach za rok.

Opiekunowie: Aneta Kulik, Aneta Szpilska, Zygmunt Kamys