Mistrzostwa Kielc w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców klas V i VI.

W dniu 24 lutego 2023 roku nasi uczniowie z klas V i VI wzięli udział w Mistrzostwach Kielc w Mini Piłce Siatkowej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 25 w Kielcach.

W rozgrywkach brali udział uczniowie ze szkół : SP nr 4, SP nr 8,SP nr 9, SP nr 12, SP nr 20, SP nr 24, SP nr 25, SP nr 31.

Był to turniej kwalifikacyjny, odbył się systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Miłosz Chabior, Adam Kowalski ,Adrian Kozioł, Jan Gonciarz,Kacper Wrzesień, Eryk Łankiewicz.

Dziewczynki reprezentujące szkołę to: Aleksandra Pakaszewska, Zuzanna Lasota, Zofia Szmal, Nina Dubiel, Hanna Dudek, Izabela Kiepas.

Pomimo wielkich chęci i umiejętności, zarówno chłopcom jak i dziewczynkom nie udało się wyjść z grupy. Dzisiejsza przegrana zmotywowała naszą młodzież do jeszcze większej pracy oraz walki w następnym roku. Gratulujemy  wszystkim zawodnikom.

Opiekun: Aneta Kulik, Aneta Szpilska