Dzień z filmem

27 stycznia nasza szkoła zmieniła się w kino. Wszyscy uczniowie z klas IV - VIII wzięli udział w akcji powstałej z inicjatywy SU – „Dzień z  filmem”. Każda z klas zaczęła od seansu z lekturą, następnie uczniowie obejrzeli dowolne filmy, wybrane przez klasę (bez wulgaryzmów i niestosownych treści).

W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły w piżamach, przynieśli  koce i podusie oraz zdrową żywność J niezbędną do konsumpcji w trakcie projekcji. Sprawiło to, że dzień przed feriami  upłynął uczniom w miłej atmosferze.  Mamy nadzieję, że wybrane przez młodzież tytuły przyniosły także pretekst do ciekawych refleksji oraz integracji zespołów klasowych.

Dziękujemy uczniom za aktywny udział w tym dniu oraz wszystkim nauczycielom za pomoc w organizacji.