Talenciaki 2022 - DZIĘKUJEMY!!!

Nasza szkoła Sp nr 31 wzięła udział w akcji “Szkoły pełne talentów” przeprowadzonej przez sieć sklepów Lidla. Od 5 września do 13 listopada była możliwość uzyskania za zakupy tzw. talenciaków, które z kolei można było przypisać dowolnej szkole.

Po zarejestrowaniu naszej szkoły w bazie oraz licznym Państwa zakupom, naszej szkole zostało przypisanych 4071 talenciaków. Kolejnym krokiem w tej akcji była szansa wymiany zdobytych talenciaków na pomoce naukowe, sprzęt elektroniczny, sportowy. Po konsultacji z Panią dyrektor zostały zamówione dwa przedmioty: laptop za 3600 talenciaków oraz magnetyczna piramida żywieniowa do swobodnego układania za 400 talenciaków. Tuż przed przerwą świąteczną obie rzeczy dotarły do szkoły, z czego bardzo się cieszymy.

Dlatego też, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez codzienne zakupy przyczynili się do zarejestrowania na konto naszej szkoły tak dużej liczby talenciaków.  W większości to Państwo - Rodzice naszych uczniów pomogli nam w doposażeniu szkoły, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękuję także nauczycielom oraz uczniom (kl 8c), którzy rejestrowali bardzo dużą ilość talenciaków. To dzięki współpracy wielu osób wszyscy jesteśmy wygranymi.