„Paczuszka dla maluszka” - finał

W tym roku nasza Szkoła po raz drugi włączyła się w akcję „Paczuszka dla maluszka”. W czasie bożonarodzeniowych przygotowań pamiętaliśmy o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących, niosąc iskierkę radości i dobra.

Akcja trwała od 14 do 22 grudnia. W holu głównym naszej szkoły stała choinka z zawieszonymi na niej symbolicznymi bombkami. Przedstawiciele klas włączających się w akcję zabierając symboliczną bombkę przynosili potrzebne produkty. W akcję włączyło się Szkolne Koło Wolontariatu i cała społeczność szkolna. Finał akcji odbył się 22 grudnia. Wtedy pod choinką, wolontariusze złożyli 20 przygotowanych paczek. Następnie paczki zostały zawiezione i przekazane do Domu dla Matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży w Kielcach wskazanego przez Fundację Małych Stópek. Dziękujemy Rodzicom i uczniom za włączenie się w akcję.

Koordynatorzy akcji M. Saletra, B. Stępnik