Spektakl w KCK

W środę 21 grudnia klasy 4a i 5a wybrały się do Kieleckiego Centrum Kultury na spektakl ekologiczny teatru Katarynka "Frania Recykling, 4 żywioły i Ekodancing".

To muzyczna opowieść, dzięki której uczniowie z zaangażowaniem i zaciekawieniem usystematyzowali wiedzę dotyczącą dbałości o stan środowiska i właściwego segregowania śmieci. Wśród widzów obecna była także pani Zastępca Prezydenta Kielc p. Agata Wojda. Nasz kolega z kl 4a Mikołaj został wybrany i na scenie prowadził z prowadzącymi eksperymenty. Była też eko-dyskoteka :)

Spektakl był niezapomnianą lekcją ekologii z troską o to, by naszą planetą mogły się cieszyć kolejne pokolenia.