IV Festiwal Kreatywnych Świetlic

9 grudnia w naszej szkole odbył się IV Festiwal Kreatywnych Świetlic. Naszą szkołę zaszczycili swą obecnością pracownicy Kieleckiego Kuratorium Oświaty, Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, nauczyciele z Winnicy, p. Dyrektor Marta Dibelka oraz uczniowie siedmiu kieleckich szkół podstawowych wraz z opiekunami.

Świetliczaki z SP nr 31 zaprezentowały taniec hiszpański, do którego przygotowywała ich p. Kinga Dulewicz oraz taniec do piosenki "Laleczka z saskiej porcelany", który dzieci ćwiczyły pod czujnym okiem p. Beaty Jarosz. Festiwal poprowadził p. Bartłomiej Mańko, a o słodki poczęstunek zadbała p. E. Białuch. Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom świetlicy za wielkie zaangażowanie i podjęty trud w przygotowanie tak wspaniałej imprezy.

Link do filmu