Turniej Mikołajkowy

29 listopada w naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym wszyscy chętni uczniowie klas 4-8 mogli rywalizować w konkurencjach sportowych. Klasy 4 sprawdziły swoje umiejętności grając w " Zbijaka" oraz rozwiązując test o tematyce zdrowotnej.

Klasy 5 i 6 rozgrywały mecze: dziewczęta w piłkę siatkową, chłopcy w piłkę nożną. Młodzież z klas 7-8 rywalizowała w piłkę siatkową, składy mieszane - dziewczęta plus chłopcy. Wszystkim uczestnikom dopisywały dobre humory, wyniki sportowe zeszły na drugie miejsce, liczyła się tylko dobra zabawa. Każdy uczestnik został obdarowany przez Mikołaja słodkościami. Najlepszy zawodnik grający w piłkę nożną - Piotr Kwarciak, otrzymał piłkę z podpisami piłkarzy nożnych kieleckiej Korony. Do naszej szkoły Św. Mikołaj już zawitał !!!!