Szkoła pełna talentów

5 września, Lidl Polska wystartował z wyjątkową akcją – „Szkoły Pełne Talentów”. W ciągu najbliższych miesięcy sieć przekaże szkołom w całym kraju wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie.

Lidl Polska zaprosił do udziału w akcji wszystkie szkoły w Polsce. Zasady akcji są proste: od 5 września br. klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość.

Nasza szkoła również dołączyła do ogólnopolskiej akcji Lidla. Zachęcamy uczniów oraz rodziców do zbierania Talenciaków. Jedyne co trzeba zrobić, to wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka i tym samym mnóstwo nagród dla naszej placówki.