Noc w szkole? Niemożliwe

Szkoła to nie tylko mury i obowiązki. To także miejsce świetnej zabawy! Żeby się o tym przekonać klasy 2b i 3a postanowiły spędzić noc w szkole.

Było wiele atrakcji! Najpierw były zawody sportowe, w których brały udział drużyny: Szybcy jak Sonic, Niepowstrzymani, Trójki, Szybcy i wściekli, Zawsze pierwsi. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na Kalambury, które były kontynuacją zawodów drużynowych i  dostarczyły mnóstwo radości 😃 Na kolację PIZZA, a po niej wykonywanie drużynowych plakatów. Na koniec mała potańcówka na materacach, planszówki, bajeczka i... wcale nie spanie 😉 Skoro świt zmęczeni, ale szczęśliwi rozeszliśmy się do domów. Było super!

P.S. Dziękujemy rodzicom za wsparcie w organizacji imprezy!😃