„Bądźmy razem”

20 maja 2022,  w auli szkolnej, klasa 4b zaprezentowała program artystyczny „Bądźmy razem” podsumowujący całoroczną pracę dzieci na zajęciach artystycznych. Na tę wyjątkową akademię licznie przybyli najważniejsi goście – rodzice, dziadkowie i inni członkowie rodzin uczniów.

Na zewnątrz świeciło słońce, zapewniając szkolnej imprezie przyjemną i godną oprawę. Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych oraz talentów muzycznych. Uwieńczeniem całego spotkania było zagranie  przez uczniów „Sto lat” na dzwonkach chromatycznych. Wszyscy goście nagrodzili swoje pociechy  wielkimi brawami. Niespodzianką dla rodziców były własnoręcznie wykonane przez dzieci ramki ze zdjęciami swoich bliskich, które zostały wręczone na zakończenie szkolnej imprezy. Zorganizowanie tej uroczystości z pewnością przyczyniło się do budowania tradycji w społeczności lokalnej.  Ponadto była to dla wszystkich świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu oraz możliwość złożenia przez dzieci podziękowań swoim rodzicom za troskę, dobre słowo, a przede wszystkim za miłość. Po części artystycznej, dzieci i ich rodzice spędzali czas przy słodkościach, przygotowanych przez samych rodziców.

Uczniowie i wychowawczyni klasy podziękowali również nauczycielce plastyki, pani Beacie Jarosz za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz uczniowi klasy 8d Błażejowi Chabiorowi za profesjonalną obsługę sprzętu nagłaśniającego. Z pewnością dla wszystkich było to niezapomniane piątkowe popłudnie.