"Stop wojnie - walczymy tylko na boisku"

W ubiegłym tygodniu solidaryzując się z uczniami i nauczycielami z Ukrainy odbył się w naszej szkole turniej sportowy pod hasłem "Stop wojnie - walczymy tylko na boisku".

Uczestnicy turnieju rywalizowali w wielu nietypowych konkurencjach sportowych takich jak: toczenie opony, odbijanie balonika rakietką czy kręcenie hula-hop. Na koniec wspólnie rozwiązywali krzyżówkę związaną tematycznie z turniejem. Mimo sportowej walki i współzawodnictwa wszystkim dopisywał dobry humor. Właściwa organizacja zawodów i należyta oprawa sprawiły, iż została zaspokojona wewnętrzna potrzeba ruchu i ogólne zadowolenie zawodników (zapewne pomogły w tym drobne upominki🙂).