Stop wojnie – walczymy tylko na boisku

Impreza sportowa Szkoła Podstawowa nr 31 w Kielcach:

„Stop wojnie – walczymy tylko na boisku.”

14.03.22 – 18.03.22

W związku z sytuacją na Ukrainie, gdzie uczniowie nie mogą chodzić do szkół, musieli uciekać z kraju a nawet walczyć o wolność Ukrainy, solidaryzujemy się z nauczycielami, uczniami tego kraju i organizujemy rozgrywki sportowe dla uczniów klas 4-8. Rywalizacja ma na celu propagowanie walki, ale tylko tej na sportowych boiskach i w duchu zasady „ Fair Play”. Wspieramy pokój i mamy nadzieję na szybkie zakończenie wojny.

Klasy będą uczestniczyć w Turnieju Gier i Zabaw, i na wszystkich poziomach będą rywalizować w tych samych konkurencjach. Zespół każdej klasy składa się z 4 dziewcząt i 4 chłopców oraz 2 zawodników rezerwowych: dziewczynka i chłopiec. Każda klasa będzie również rozwiązywać krzyżówkę, która tematycznie związana jest z hasłem turnieju. Pozostali uczniowie z klas pełnią rolę kibiców, mile widziany sportowy doping.

Dobra zabawa oraz sportowa walka będą nagrodzone drobnymi upominkami.

Organizatorzy nauczyciele wychowania fizycznego.