Turniej Piłki Nożnej Chłopców

W dniu 10 grudnia 2021 roku reprezentacja chłopców klas V -VI uczestniczyła w drugim Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2009 i młodsi. Turniej zorganizowany był w Szkole Podstawowej nr 25. W związku z tym, że sytuacja pandemiczna nie pozwoliła rozegrać wszystkich zaplanowanych na ten dzień meczów, zawodnicy rywalizowali z SP nr 7.

Pomimo walki i dużego zaangażowania naszych chłopców, mecz zakończył się porażką 3:5. W przyszłym tygodniu reprezentacja rozegra ostatni mecz decydujący o wyjściu z grupy.

Reprezentacja SP nr 31 grała w składzie:

Szymon Bąk, Dawid Kulak, Daniel Jędraszek, Adam Kowalski, Ksawery Budnicki, Jan Gonciarz, Eryk Łankiewicz.

Opiekunowie: Aneta Kulik, Aneta Szpilska