KONKURS ”Przywróć naszą Ziemię”

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych.
Hasło przewodnie  tegorocznej  edycji brzmi  ”Przywróć naszą Ziemię”

Jak podaje oficjalna witryna Dnia Ziemi „Zmiana zaczyna się od działania”.

Jeśli chcesz pomóc w ochronie naszej planety i środowiska,  MUSISZ PODJĄĆ DZIAŁANIE!

Takich właśnie działań podjęli się uczniowie klas 4 – 8, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez panią Justynę Misiak. Na zdjęciach udokumentowali, że segregują odpady, sprzątają lasy, oszczędzają wodę oraz podejmują wiele innych działań, które pomagają naszej planecie.

Uczniowie wykazali się olbrzymią pomysłowością, kreatywnością  i oryginalnością  działań. Na konkurs wpłynęło 27 prac. Wybór zwycięzcy był bardzo trudny. Ale się udało:)

ZWYCIĘZCAMI KONKURSU ZOSTALI:

AMELIA KSEL  - klasa 7d

MAKSYMILIAN KONONOW  - klasa 7d

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!!!