“Moja Rada na Odpada”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Justyny Misiak, zdobyli wyróżnienia oraz tytuły laureatów w konkursie organizowanym przez Straż Miejską w Kielcach  - “Moja Rada na Odpada”.

Celem konkursu było promowanie właściwych postaw wśród najmłodszych w zakresie dbania o środowisko naturalne, uświadamianie najmłodszych o stanie degradacji środowiska naturalnego i niekorzystnych zjawiskach oraz wzmacnianie postawy przeciwdziałania w tym zakresie

W kategorii IV  zadanie polegało na wykonaniu płaskiej plakatu na temat - “ Nie wyrzucaj jak leci plastikowych śmieci /walka ze zjawiskiem zalewu świata- oceanów, lasów odpadami plastikowymi np. ogromna ilość wyrzucanych rękawiczek jednorazowych wobec aktualnej sytuacji epidemicznej/.

Wyróżnienie otrzymała:

Kasia Sobczyk z klasy 6a

Laureatami zostali:

Natalia Olesiak - kl. 4a

Kuba Baliga - kl. 4a

Agata Zagała -kl. 4b

Hania Rogalska - kl. 5a

W kategorii V zadanie polegało na wykonaniu ulotki/broszury informacyjnej na temat - “Psie nieczystości plagą ludzkości.”

Wyróżnienie otrzymał:

Daniel Saletra z klasy 7b

Laureatami została:

Oliwia Staszałek - kl. 8b

Wyróżnieni i laureaci otrzymali od Straży Miejskiej w Kielcach nagrody rzeczowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!