Szkolny Konkurs Wiedzy z Przedmiotów Przyrodniczych

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy z Przedmiotów Przyrodniczych. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie klas siódmych, których zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w teście wyboru.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą
 przedmiotów przyrodniczych, gdyż test zawierał 20 pytań, po pięć z każdego przedmiotu (biologii, chemii, fizyki i geografii), za które można było uzyskać 20 punktów.
Na rozwiązanie testu przeznaczone było 20 minut.

Komisja konkursowa, oceniała poprawność rozwiązania testu, przyznając każdemu uczestnikowi konkursu odpowiednią liczbę punktów.

LISTA LAUREATÓW:

Imię i nazwisko uczestnika konkursu

Zajęta lokata

1. Magdalena Strzęp

2. Hanna Marcinkowska

3. Franciszek Kosmala

4. Błażej Chabior

5. Nadia Koralewska

6. Piotr Janik

VII c

VII d

VII c

III

Trójka zwycięzców otrzyma od organizatorów konkursu nagrody książkowe, a pozostali laureaci – pamiątkowe dyplomy.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY