XV OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE - konkurs plastyczny.

25 uczniów klas I-II brało udział w etapie szkolnym konkursu, wykonując pracę plastyczną na temat: „Ojciec Maksymilian w Japonii”. Uczniowie wybraną przez siebie techniką, ilustrowali fragment z książki Marii Kączkowskiej „Ojciec Kolbe”, mówiący o jednym ze spotkań o. Maksymiliana z japońskimi dziećmi.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Elżbieta Bębacz kl.I a, Hanna Czyż kl.II b, Katarzyna Wasiak kl.II c
II miejsce:  Maja Groszek kl.I a, Izabela Wawrzycka kl.II c, Amelia Skowron kl.IIb
III miejsce: Lena Biernat kl.I a, Julia Fabiszewska kl.II b
Wyróżnienia: Leon Pocheć kl.Ia, Mikołaj Sekrecki kl.IIa, Michał Morengiel kl. Ia

GRATULUJEMY
Opiekun B.Stępnik