Szkolna Liga Strzelecka

W tym roku szkolnym nasze dziewczynki w składzie: Kornelia Hiliuk, Aleksandra Kucharska, Magdalena Kucharska, Iga Salus, Nikola Ksel, Zuzanna Niestój, Emilia Kołodziejczyk, Aleksandra Nowak zajęły I miejsce w kategorii pistolet kobiet i V w karabinie.

Chłopcy w składzie: Kruk Wojciech, Salus Rafał, Jaroń Wiktor, Kieroński Dawid, Ziętek Stanisław, Boszczyk Adrian, Mikołajczyk Mateusz, Szabla Jakub w pistolecie wystrzelali V miejsce a w karabinie VII.
Indywidualnie najlepsze okazały się  Kornelia Hiliuk z klasy VIII a i Aleksandra Nowak z klasy VII b , które uzyskały tyle samo punktów i  zajęły III miejsce.
Wyniki można zobaczyć na stronie strzelnicy http://www.umksnajper.pl/

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów oraz celnych strzałów w przyszłym roku.