SUKCES uczniów w konkursie „MOJA RADA NA ODPADA”!

27 lutego 2020 roku odbył się  Finał ekologicznego konkursu plastycznego pod hasłem „MOJA RADA NA ODPADA”, organizatorem konkursu  była Straż Miejska w Kielcach.

Głównym celem konkursu było zwiększenie wiedzy na temat ochrony środowiska wśród dzieci i młodzieży, zachęcanie do aktywnego wspierania działań związanych z troską o otoczenie, rozwinięcie umiejętności plastycznych wśród młodego pokolenia, wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji konkursowej opartej na zasadach fair-play.
Uczniowie naszej szkoły rywalizowaliw dwóch kategoriach:
KATEGORIA IV  - w którj zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie barwnej lub czarno białej fotografii zgodnie z hasłem „Strażnik przyrody to JA”
KATEGORIA V  - w której zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie plakatu w formie płaskiej pracy plastycznej promującej ochronę środowiska w zakresie tematycznym walki ze smogiem oraz energii odnawialnej.

10 uczniów z naszej szkoły zostało laureatami konkursu. Zaproszeni zostali wraz z opiekunem, panią Justyną Misiak, do Wojewódzkiego Domu Kultury na uroczystość wręczenia nagród.

I miejsce w kat. IV - Maximilian Kononow

II miejsce w kat. IV - Nikola Opel

wyróżnienie specjalne - Karina Nowak

Wyróżnienie - Wiktor Kozieł

Wyróżnienie - Aleksander Szczepanik

Nagroda za walory plastyczne:

Jakub Sala

Julia Skucińska

Bartosz Tarłowski

Cezary Karbowniak

Hania Rogalska

Wszystkim serdecznie gratulujemy !