Małgosia Dzwonek z 2a wyróżniona w IX ŚDBI

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach to organizatorzy IX Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu.

Tegoroczna IX już edycja odbyła się pod hasłem DZIAŁAJMY RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU. Wzięło w niej udział ponad 50 szkół z województwa świętokrzyskiego.

Wśród grona nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Małgorzata Dzwonek z klasy 2a. Małgosia wykonała wspaniały komiks prezentujący podstawowe zasady korzystania z internetu, za który otrzymała wyróżnienie.

Małgosi serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia komiksu w galerii zdjęć.

Opiekun Cezary Bielenda