Mistrzostwa Kielc w Mini Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2007 i młodsi

Nowy rok 2020 uczniowie naszej szkoły rozpoczęli od zwycięstwa w Mistrzostwach Kielc w Mini Piłce Nożnej Chłopców.

Drużyna w składzie: Jakubowski Eryk, Jakubowski Wiktor, Chatys Igor, Kozieł Wiktor, Kuroś Maciej, Strzęp Dominik, Bafia Wiktor, Chrapkiewicz Marcel, Jabłoński Kamil, Kononow Max, Kosmala Franciszek, Sadowski Paweł oraz Domoradzki Wojciech pokonała w pierwszym meczu zespół  SP Św. Jadwigi 5 – 1.

Kolejny mecz z drużyną SP nr 9 zakończył się wynikiem 6 – 2, oczywiście dla nas. Ostatnie starcie z SP nr 20  było przypieczętowaniem sukcesu naszych piłkarzy, w tym meczu zdobyliśmy 11 bramek a przeciwnikom nie udało się pokonać naszego bramkarza ( 11 – 0 ). Półfinały rozegrane będą także w naszej szkole  w piątek 14 lutego. Czekamy na emocji ciąg dalszy i życzymy powodzenia.