III Konkurs Piosenki Świątecznej

15.01 w naszej szkole odbył się III Konkurs Piosenki Świątecznej dla klas IV-VI SP.Wzięło w nim udział 12 uczniów:

Julia Gajda, Marta Dzwonek, Karolina Kucharczyk, Nikola Wójcik z kl. 5b, Magda Boś i Oliwier Kolus z kl. 5c,Kempkowska Julia, Susło Liliana, Wilczyńska Aleksandra z kl. 5a,Weronika Warzecha z kl. 6a, Oliwia Porzuczek z kl. 6b oraz Patrycja Stachurska z kl. 6d.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz prezentacja talentów.

Występy konkursowe oceniała komisja w składzie: dyr. Szkoły mgr Marta Dibelka oraz nauczycielki muzyki: mgr Teresa Wójcik i mgr Agata Walkosz. Członkinie jury zwracały uwagę na opanowanie pamięciowe tekstu i melodii, dobór utworów, wyraz artystyczny.Występy odznaczały się wysokim poziomem wykonania, a bogaty repertuar obejmował zarówno pastorałki, jak i współczesne piosenki świąteczne. Konferansjerkę pięknie poprowadziły uczennice kl. 6d Patrycja Stachurska i Amelia Ksel. Uczestnicy konkursu  śpiewali na tle pięknej dekoracji będącej dziełem p. mgr Beaty Jarosz.Po zakończeniu części konkursowej jako gość specjalny wystąpił Maxymilian Kononow z kl. 6d, wielokrotny laureat Wojewódzkich i Ogólnopolskich Konkursów Wokalnych. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce - Weronika Warzecha
II miejsce - Karolina Kucharczyk
III miejsce - Patrycja Stachurska
Wyróżnienia: Oliwier Kolus, Oliwia Porzuczek, Marta Dzwonek
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.