VIII Ogólnopolski Konkurs Kolęd

W dn.9-10.01 w WDK w Kielcach odbyły się przesłuchania do VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych " Kolęda płynie z wysokości".

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 300 wykonawców.Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Warzecha z kl. 6a, Laura Kosela i Maxymilian Kononow z kl. 6d, Magda Kucharska z kl. 8 a, Oliwia Staszałek z kl. 7 b. Wszyscy uczestnicy pięknie zaśpiewali wybrane przez nich kolędy i godnie reprezentowali naszą szkołę. Do ścisłego finału zakwalifikował się Maxymilian Kononow. Tym samym otrzymał on zaproszenie do udziału w Koncercie laureatów, który odbył się 12.01 w Kościele Garnizonowym w Kielcach.Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.