Turniej badmintona

W dniu 13 grudnia odbył się w naszej szkole Turniej badmintona. Uczniowie byli podzieleni na trzy kategorie wiekowe: kl. I – IV , V – VI , oraz VII – VIII.

Z każdej grupy wiekowej do finału awansowało 3 zawodników, a w klasach V – VI czterech.

Uczniowie którzy awansowali do finału z klas I – IV to:
Jakub Stachera – I miejsce
Piotr Raczyński – II miejsce
Aleksandra Pakaszewska – III miejsce

z klas V – VI:
Jan Stachera – I miejsce
Max Kononow – II miejsce
Patrycja Stachurska – III miejsce
Marce Chrapkiewicz – IV miejsce

z klas VII – VIII:
Rafał Salus – I miejsce
Karolina Wąsik – II miejsce
Maja Olczak – III miejsce.

Turniej miał na celu zachęcać do aktywnego spędzania czasu wolnego, oraz integrować społeczność uczniowską. Podczas turnieju panowała przyjazna, zgodna z duchem sportu atmosfera między innymi dzięki pracy sędziów, którzy dbali o zasady fair play oraz sportową walkę.

Podkreślić należy także zachowanie kibiców, którzy wspierali swoich faworytów. Wśród oglądających pojawili się także rodzice.

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni słodyczami oraz drobnymi upominkami.

Skład sędziowski:
Sonia Ponikowska, Patrycja Natkowska, Lena Sułek, Wiktoria Wołowiec, Milena Stachurska, Weronika Rasała.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego.