" Żołnierskie Kolędowanie"

Wielki sukces Maxymiliana Kononowa!

7.12 w Klubie Wojskowym Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych odbył się 5 Festiwal Kolęd i Pastorałek " Żołnierskie Kolędowanie".

Konkurs przyciągnął wielu utalentowanych uczestników z całej Polski.Każde dziecko śpiewało z emocjami, starsi uczestnicy też włożyli w swoje występy dużo serca. Jury zwracało  uwagę na artykulację, dykcję, ale też na ogólny wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Weronika Warzecha z klasy 6 a oraz Maxymilian Kononow z klasy 6 d. Weronika zaśpiewała bardzo ładnie, ale to Max ujął jurorów swoim wykonaniem kolędy Mario, ty wiesz , którzy przyznali nagrodę specjalną - Puchar Komendanta Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych. Gratulacje Max!! Jesteśmy z Ciebie dumni!