Turniej Minisiatkówki

W dniu 11 grudnia 2019 roku reprezentacja dziewcząt uczestniczyła w Turnieju Minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu.

Dziewczęta rywalizowały w kategorii: rocznik 2008 i 2007 w składzie: I zespół - Maria Żułtak, Amelia Ksel, Patrycja Stachurska, Julia Danieluk; II zespół – Maja Stefańska, Weronika Cedzyńska, Patrycja Maciejewska, Nadia Koralewska. Dziewczęta rozgrywały swoje mecze z reprezentacjami szkół podstawowych z Kielc i województwa. Dzisiejszy turniej był jednym z 4 turniejów kwalifikacyjnym do rozgrywek finałowych wiosną 2019 roku. Dziewczęta zagrały swoje mecze z dużym zaangażowaniem i już czekają na kolejny turniej.

Opiekun: Aneta Kulik