Nasze poliglotki

Jak już wcześniej informowaliśmy, 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków.

Z tej okazji nasze koleżanki Zosia Adydan, Hania Buczkowska i Weronika Warzecha z kl. 6a oraz Kinga Jarząb i Sonia Ponikowska z kl. 7a reprezentowały naszą szkołę w językowej grze miejskiej, podczas której miały okazję porozmawiać wolontariuszami z Włoch, Hiszpanii, Francji, Turcji, Niemiec czy Anglii i sprawdzić tym samym swoją znajomość języków obcych. Jednogłośnie okrzyknięte zostały najmilszą drużyną.

Dzisiaj ich opiekunka p. Ewa Jamka wręczyła dziewczynkom pamiątkowe dyplomy oraz językową pamiątkę a pozostałych uczniów zachęciła do solidnej nauki języków obcych.