Europejski Tydzień Sportu

W dniach 23-30 września nasza szkoła realizowała zadania w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu pod hasłem: Sport dla wszystkich, zdrowie dla każdego. Uczniowie mogli sprawdzić się w roli: zawodnika, kibica, organizatora i sędziego. Największa radość sprawiła dzieciom rywalizacja z nauczycielami – Dwa ognie, piłka siatkowa.  Jedną z atrakcji były zajęcia z instruktorem zapasów oraz wspinaczki górskiej ( wyjście klasy na ściankę wspinaczkową). Uczniowie obserwowali trening młodych mistrzów mieli również możliwość spróbować swoich sił na macie. Najlepsi dostali medale.