Sukcesy klasy 2a

Znamy już wyniki ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych „Olimpusek”.  W sesji zimowej laureatką konkursu z zakresu edukacji zintegrowanej została Weronika Kubiec. Uczennica odniosła ogromny sukces w sesji wiosennej z matematyki, zajmując I miejsce w Polsce.

Laureatami tego konkursu zostali również: Natalia Olesiak, Karol Niżnik i Martyna Gibuła. W olimpiadzie z języka polskiego laureatką została Natalia Olesiak. Pozostali uczniowie biorący udział w olimpiadzie mają również powody do dumy, ponieważ osiągnęli dużo wyższe wyniki niż  średnia krajowa. Wszystkim gratulujemy i liczymy na jeszcze większe sukcesy  w klasie trzeciej.