Wiosna w naszej szkole

Nasza szkoła postanowiła być oryginalna i prestiżowa dlatego spośród nielicznych obchodziliśmy 2 dzień wiosny. Z tej okazji Pani wiosna (Zuzanna Czesny) wraz z jej asystentami (Kinga Strojek, Karina Hawryszko, Karolina Powęska, Klaudia Kozioł) przygotowała dla uczniów klas 4-6 konkurs.

Aby pomóc Pani Wiośnie zadomowić nowa porę roku musieli odnaleźć kwiaty, które były ukryte na szkolnych korytarzach. Po ciężkiej pracy jaką było poszukiwanie kolorowych kwiatów i osobiste dostarczenie ich Pani Wiośnie dla najszybszych znalazców znalazła się nagroda w postaci słodkości.

W ramach podziękowań zwycięska klasa miała możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotografii oraz mianowano ich pomagaczami Pani wiosny (oczywiście nie lepszymi od asystentów).