Wydarzenia, imprezy i wycieczki szkolne

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w pływaniu

Dn. 11.02 i 13.02 2019 r. kilkunastu uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich  i czwartych wzięło udział w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w pływaniu na krytej pływalni ,,Foka’’.
Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze. Piotr Kwarciak – uczeń kl. I b zdobył dwa medale brązowe, na dystansie 25 m stylem dowolnym  i grzbietowym, wśród klas pierwszych, w kategorii chłopców, Weronika Kubiec – uczennica kl. II a, zajęła IV miejsce stylem dowolnym, Nina Dubiel – uczennica kl. II a–IV miejsce stylem klasycznym na dystansie 25 m, wśród klas drugich, w kategorii dziewcząt, Bartłomiej Sławiński – uczeń klasy IV c zajął -VI miejsce stylem klasycznym, a Wiktor Jakubowski – uczeń klasy IVc – V miejsce stylem grzbietowym, na dystansie 50 m, wśród klas czwartych , w kategorii chłopców.

Pozostali uczniowie: Izabela Kiepas, Hania Rogalska, Norbert Ponikowski i Jakub Skiba również uzyskali wysokie wyniki.
W nagrodę zwycięzcy  otrzymali  dyplomy i dwa brązowe medale. Dużo emocji dostarczyły Mistrzostwa Szkół Podstawowych w pływaniu. To było niezapomniane przeżycie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pływaniu!