Jesteśmy przyjaciółmi Ziemi - ekologiczna lekcja dla przedszkolaków

Jak być Eko? Jak tego nauczyć najmłodszych? Czy nauczanie jest łatwe i przyjemne? Na te i inne pytania dziś już umieją odpowiedzieć uczniowie z koła ekologicznego z kl. 4a.

W nietypowej lekcji ekologii wzięły udział przedszkolaki z grupy Delfinów i Biedronek. W niełatwą rolę nauczycieli wcielili się uczniowie z koła ekologicznego. Nauczyli przedszkolaków czym jest segregacja odpadów, jak właściwie segregować a przede wszystkim po co to robić.
Wszyscy spisali się znakomicie. Przedszkolaki wiedzą już więcej na temat kolorowych pojemników na odpady , czwartoklasiści przekonali się, że nauczanie młodszych mimo, że nie najłatwiejsze, to bardzo przyjemne.