Mistrzostwa Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2005/2006

W dniu 08.01.2019 roku dziewczęta z naszej szkoły z klas ósmych w składzie: Zuzanna Czesny, Karina Hawryszko, Kozioł Klaudia, Powęska Karolina, Rasała Aleksandra, Kinga Bazak, Karolina Koperek oraz dziewczęta z klas trzecich w składzie:

Maja Badzioch, Januchta Natalia, Michta Emilia, Pakuła Aleksandra, Popiel Klaudia, Zalewska Karolina, Zwolska Monika, Jung Barbara poraz kolejny zagrały w Mistrzostwa Kielc w Piłce Siatkowej. Mimo zaciętej walki przegrały z ubiegłorocznymi Mistrzyniami Kielc – Gimnazjum św. Jadwigii oraz dziewczętami z Gimnazjum nr 6, które zajęły III miejsce w zeszłym sezonie.

Mimo porażki, trenerzy jak i kibice zwrócili uwagę nie tylko na duże umiejętności naszych dziewcząt  ale także na ich nieprzeciętną urodę oraz niezwykłą atmosferę panującą w zespole (oczywiście niemały wpływ na zaistniałe fakty miała  opiekunka grupy – Aneta Szpilska).

Gratulujemy i życzymy sukcesów sportowych.