Turniej Gier i Zabaw Szkół Podstawowych.

W dniach 5, 12, 17 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I, II i III wzięli udział w  Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych, który odbył się w Hali ,, Legionów". Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

Turniej miał na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród najmłodszych uczniów.  Uczestnicy rywalizowali w takich konkurencjach, jak: mini sztafeta, super tor, rzut do celu, slalom na hulajnodze oraz slalom na piłce.              W czasie zawodów panowała fantastyczna atmosfera. Nasze zespoły walczyły dzielnie. W nagrodę otrzymaliśmy statuetki, pamiątkowe dyplomy i cukierki. Zawodom towarzyszyła ogromna rywalizacja, emocje i sportowy doping.

Galeria zdjęć c.d.