Bezpieczne ferie zimowe.

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów dn. 9.02.2018 r. w Izbie Patrona  odbył się  apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas 0-III. Zaproszony gość,  przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji  P. A. Biesaga przedstawiła prezentację multimedialną i omówiła zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych.

Jak  spędzić zimowy wypoczynek? Które zabawy bywają niebezpieczne? Których miejsc unikać, aby bezpiecznie wypocząć podczas ferii zimowych? Jak należy zachować się w kontaktach z osobami nieznajomymi?

Musimy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas samych i naszego rozsądku. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć.

Wszystkim uczniom życzymy aktywnych, radosnych i bezpiecznych ferii.

Samorząd Uczniowski kl. 0-3