Apel porządkowy klas 0-III.

Dnia 29 września 2017 r. odbył się apel porządkowy dla klas 0-III zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie przypomnieli zasady właściwego zachowania w szkole, o kulturze osobistej , przestrzeganiu ładu i .porządku i o trzech czarodziejskich słowach: proszę, przepraszam, dziękuję, które powinniśmy stosować na co dzień.

Przypomniano również , że szkoła to nasz wspólny dom i powinniśmy o niego wszyscy dbać. Jesteśmy odpowiedzialni za jej wygląd i dobre imię. Poinformowano uczniów o konkurach i imprezach, które odbędą się w I semestrze. Zaprezentowano samorząd szkolny wybrany przez dzieci. .Wspólnie powitaliśmy nowych uczniów z zerówek i klas pierwszych.  W nowym roku szkolnym  życzymy wszystkim dzieciom sukcesów w zdobywaniu wiedzy,  konkursach, zawodach sportowych i aby każdy dzień spędzony w naszej szkole był udany i radosny.

Samorząd Uczniowski klas 0- III