Dzień Otwartej Szkoły

Tegoroczny Dzień Otwartej Szkoły przyciągnął liczne grono dzieci oraz rodziców. Wszyscy wspólnie mieli okazję rozpocząć od obejrzenia części artystycznej.

Uczniowie z klasy 2c zaprezentowali przedstawienie pt. "O Czerwonym Kapturku, który wie, co zdrowe". Dodatkowego blasku całemu wydarzeniu dodał występ chóru szkolnego. Po występie, rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą szkolną, podczas gdy dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje. Wydarzenie miało na celu promocję zdrowego stylu życia, co odzwierciedlały liczne stanowiska z kreatywnymi zadaniami w klasach. Dzieci mogły cieszyć się różnorodnymi aktywnościami - od rozwiązywania zagadek, przez tworzenie kolorowych stworków z warzyw, po zabawy edukacyjne z wykorzystaniem warzyw, które bawiły i uczyły jednocześnie.

Poza oficjalnym wydarzeniem, uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny również przed najmłodszą widownią. W wyznaczonym terminie zaprosili na spektakl młodsze grupy z przedszkola działającego przy szkole oraz z sąsiedniej placówki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania 🥰!