Lekcja tańca

15 kwietnia wszystkie klasy 0 - 3 spotkały się z panią Kamilą Drezno, trzykrotną finalistką Mistrzostw Polski.

Pani Kamila reprezentowała też nasz kraj na Mistrzostwach Świata w tańcach standardowych. Wystąpiła z Paolo Cozza w trzeciej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Od 9 maja będzie prowadzić w naszej szkole zajęcia taneczne. W piątek w zajęciach mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Była to wspaniała godzina ruchu i tańca. W ciągu kilku minut Pani Kamila nauczyła uczniów dwóch układów tanecznych, które wszyscy wspólnie zatańczyli. Dzieci świetnie się bawiły, a nauczyciele podziwiali występy swoich uczniów.