Tydzień Języków Obcych

W dniach 23.11.15 - 27.11.15 odbył się w Szkole Postawowej Tydzień Języków Obcych. Przygotowując się do tego wydarzenia klasy 4-6 wykonały plakaty przybliżające wybrany kraj angl-o lub niemieckojęzyczny.

W ramach tygodnia odbyły się dyktanda z języka angielskiego i języka niemieckiego w klasach 4-6 SP, lekcje tematyczne oraz Turniej Językowy.

W turnieju wzięły udział 3-osobowe drużyny z każdej klasy. Klasę 4a reprezentowały: Kasia Krakowiak, Magda Kucharska, Oliwia Paluch. Klasę 5A reprezentowali: Wojtek Legieta, Kuba Niedziałek, Bartek Robak. Klasę 5b reprezentowali: Szymonh Hiliuk, Juilia Piasecka, Karolina Koperek. Klasę 6a reprezentowali: Bartek Gładki, Małgorzata Krala, Emilia Michta. Klasę 6b reprezentowali: Filip Antoń, Szymon Kamiński, Piotr Waldon. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu znajomości wielu kultur i języków obcych.

I miejsce zajęła klasa 5b- 39 punktów
II miejce zajęły klasy 4a i 6a - 36 punktów
III miejse zajęła klasa 6b - 35 punktów
IV mielsce zajęła klasa 5a - 29 punktów.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy! - organizatorzy ZespoL Języków Obcych