Zwycięstwa w konkursach

Julia Piasecka z klasy 6b została Finalistką XIV Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim.
Anna Matys z klasy 6b zajęła I miejsce w dwuetapowym  XIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Książka najlepszym przyjacielem” organizowanym przez SP nr 12.

Michał Zawadzki z klasy 6b został Laureatem literackiego Konkursu „Forum Bezpieczeństwa Młodych” organizowanego przez Komendę Straży Miejskiej w Kielcach( wręczenie nagród – 7 czerwca).

Artur Król z klasy 4b otrzymał wyróżnienie w XV Międzyszkolnym  Konkursie Literackim „Kręć się , kręć , wrzeciono…” organizowanym przez ZSO nr 28.