Pierwszy krok gimnastyczny

„Pierwszy krok gimnastyczny” – pod takim hasłem odbyły się wczoraj, już po raz osiemnasty  zawody gimnastyczne w ZSO nr 11. Dziewięć uczennic: Patrycja Kopacz, Nikola Ksel, Hania Podedworny, Kinga Bazak, Kinga Dięgielewska. Olga Koszara, Ania Matys, Kinga Kołczyk oraz Julia Piasecka wystartowało w tych niezwykle trudnych zawodach.

W tym roku udział brali zawodnicy i zawodniczki  aż z czternastu  kieleckich szkół.

Już podczas rozgrzewki kontuzja wyeliminowała ze startu jedną z naszych zawodniczek -  Nikolę Ksel. Pozostałe dziewczynki musiały wykonać przewrót w przód z przysiadu do przysiadu podpartego, przewrót w tył z przysiadu do przysiadu podpartego, stanie na rękach, mostek z leżenia oraz stanie na rękach. Trzeba przyznać , iż dziewczynki z niezwykłą lekkością i precyzją wykonały poszczególne elementy. Mimo niesamowitych umiejętności nie udało nam się zdobyć żadnego medalu. Trochę rozczarowane ale mocno zmotywowane wystartujemy znowu za rok. Mamy nadzieję ,ze wtedy przywieziemy do szkoły krążki ( oczywiście w tych najcenniejszych kolorach).

Opiekun – Aneta Szpilska